W związku z wieloma pytaniami o urządzenia gorąco polecamy:
(nie otrzymujemy żadnych profitów w związku z polecanymi markami jest to nasza opinia+zebrana przez nas opinia na temat produktów)
Tropic creations
Seria rolermat Roller clean urządzenia które osobiście mnie urzekło swoją prostotą bezawaryjnością przemyślaną konstrukcją i genialnym działaniem. Urządzenie które zyskało bardzo dobre opinie wśród użytkowników serwisantów i sklepów.

Ostatnio rozmawiałem z producentem by dokładnie identyczne były produkowane w kolorze czarnym ;) więc pomału za jakiś czas może się pojawią również roler maty produkowane dla nas.
Radion

Lampa którą testowałem osobiście i zbierałem opinie od sklepów serwisantów i akwarystów z według moich źródeł najczęściej polecana lampa do tego jest to 1 z 3 lampa która osobiście przypadła mi do gustu mimo iż testowałem większy wachlarz lamp, urzekła mnie swoją bezawaryjnością przemyślaną konstrukcją oraz barwą światła w wersji PRO, BLU już nie koniecznie.
Orphek

Według mojej opinii najlepsza lampa jaką miałem okazję testować również z informacji jakie udało mi sie zebrać ze sklepów i serwisów świetne podejście suportu do ewentualnych problemów podczas użytkowania, świetna barwa światła bardzo przyjemne mieszanie kolorów i fajna prosta aplikacja do obsługi.Poprostu świetna.
Maxspect

Lampy tej firmy to świetne rozwiązanie dla mniejszych budżetowych zbiorników. Świetnie sprawują się w zbiornikach z koralowcami miękkim oraz lps. Świetna konstrukcja pozwoli cieszyć się nam długim czasem bezawaryjnej pracy lampy. Poniżej link do założonego zbiornika na tych lampach